Orientační nabídka


… obec uprostřed Slavkovského bojiště

Vyhledávání

 

Cesta: Titulní stránka > Obec > O obci

 

MAS Slavkovské bojiště

MAS
 

 
 
 

Co je to  MAS Slavkovské bojiště?

 

Zkratka MAS znamená „Místní akční skupina“. Místní akční skupiny jsou společenství občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy (obcí, svazků obcí, apod.), které spolupracují na rozvoji venkova, zemědělství a při získávání finanční podpory z EU a národních programů pro svůj region metodou LEADER (propojení aktivit rozvíjejících venkovskou ekonomiku).

V současné době se chýlí ke konci programové období EU 2007-2013 a připravuje se další období 2014-2020. V rámci tohoto programového období se i nadále počítá s financováním venkova metodou LEADER. Aby bylo možné evropské prostředky čerpat, je nutná připravenost regionu t.j., aby v něm existovala funkční MAS.

MAS Slavkovské Bojiště ( dřívější název MAS Za humnama) byla založena v r. 2006 a postupně se její území rozrostlo na většinu Dobrovolného svazku obcí Ždánický les a Politaví, Mikroregion Rokytnice (Pozořicko), Mikroregion Cezava a Svazek obcí Mohyla míru (do kterého patří i Prace).

 

Více informací naleznete v přiložené zprávě z Valné hromady OS MAS Za humnama  a na webových stránkách        MAS Slavkovské bojiště – otevřené místní partnerství obcí, podnikatelů, spolků a aktivních občanů (slavkovskebojiste.cz)                                     

                                                             

logo MAS

   MAS

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Petr Šimara
Vytvořeno / změněno: 16.1.2013 / 16.1.2013

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > O obci
 

Kontakt

Obec Prace
Ponětovská 129
664 58 Prace
Telefon: 544 244 727
E-mail: obec@obecprace.cz
Podrobný kontakt

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém