Orientační nabídka


… obec uprostřed Slavkovského bojiště

Vyhledávání

 

Cesta: Titulní stránka > Obec

 

Soutěž ve sběru elektra

Sbírej a vyhraj! Až do 28.2.2013 můžete přispět recyklací elektra k ochraně životního prostředí a zapojit se do soutěže o hodnotné ceny.
 

 
 

Od listopadu soutěžíme ve sběru elektra!

Milí spoluobčané, ve spolupráci s Jihomoravským krajem a společností ASEKOL jsme pro Vás připravili soutěž ve sběru drobného elektra.

Zapojit se můžete ihned, od okamžiku, kdy vytisknete leták s razítky (nebo si jej můžete vytisknout z webových stránek www.asekol.cz, sekce Sbírej a vyhraj!).

Pak už jen stačí najít doma, v garáži, na půdě, nebo na chatě staré vysloužilé elektro a odnést je spolu s tímto letákem na sběrný dvůr. Tam Vám letáček orazítkují (1 spotřebič =  1 razítko). Jakmile jich budete mít pět, vyplňte kontaktní údaje a odpovíte na otázku, zda elektro patří do směsného odpadu. Pak leták odešlete na PO BOX č. 75, 46003 Liberec 3. Tisk letáků není omezen, naopak, čím více donesete elektra a odešlete orazítkovaných letáků, tím větší šanci máte na výhru zbrusu nového tabletu Samsung, nebo další elektroniky. Více informací o soutěži je k dispozici na www.asekol.cz.

Vítězové se budou losovat za celý kraj, první místo bude oceněno zbrusu novým tabletem od společnosti Samsung, hodnotné spotřebiče obdrží i vylosovaní na 2. – 5. místě. Přesná pravidla jsou uvedena na webových stránkách naší obce, nebo také na www.asekol.cz, opět v sekci Sbírej a vyhraj!

Zapojením do soutěže můžete vyhrát hodnotné ceny a zároveň přispějete recyklací elektra k ochraně životního prostředí. Každý spotřebič totiž obsahuje až 80 % materiálů, které lze znovu využít. Navíc se zabrání úniku škodlivých látek, jako je rtuť nebo olovo. Nenechte proto ležet staré elektro v šuplíku, raději sbírejte a vyhrávejte! Soutěž trvá do 28. 2. 2013!

 
Zodpovídá: Olga Víšková
Vytvořeno / změněno: 5.11.2012 / 5.11.2012

 

Kontakt

Obec Prace
Ponětovská 129
664 58 Prace
Telefon: 544 244 727
E-mail: obec@obecprace.cz
Podrobný kontakt

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém